Звіти депутатів

ВІДДІЛ АРХІТЕКТУРИ

Бюджет міста

Вакансії та конкурси

Місцеві податки та збори

Перелік об'єктів

Міські програми

Регуляторна політика

Комунальні підприємства

Про місто

АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ

Наша сторінка у facebook Асоціація міст України

Запобігання насильству

ОГОЛОШЕННЯ

Болград туристичний

Інвестиції

Положення, правила

Запобігання проявам корупції

Звернення громадян

Квартирний облік

ЦНАП

Дошкільні заклади

КАЛЕНДАР


Сентябрь 2021
ПнВтСрЧтПтСбВс
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

ПОГОДА


Погода у Болграді
Сховати

В Болграде відбудеться кінофестиваль

30 серпня 2021 р. у залі засідань Болградської міської ради, під голуванням Болградського міського голови Сергія Димитрієва, відбувся перший спільний оргкомітет разом з організатором кінофестивалю Тетяною Станєвою та головою фонду підтримки підприємництва Сергієм Мойсеєнко, який був  присвячений проведенню в місті Болград одночасно двох фестивалів міжнародного кіно-етно фестивалю "ОКО" та фестивалю "Etno Fashion", які будуть проходити 16,17,18 вересня 2021 р. у м. Болград.  

Аукціон з передачі в оренду об'єкту нерухомості

 Болградської міською радою оголошено аукціон з передачі в оренду об'єкту нерухомості, розташованого за адресою: м. Болград, вул. 25 Чапаївської дивізії, 41.

ОГОЛОШЕННЯ!!!

Шановні мешканці Болградської територіальної громади!

Проект регуляторного акта  «Про затвердження Правил благоустрою території Болградської територіальної громади» та аналіз регуляторного впливу проекту рішення 28.08.2021 р. опубліковані  на офіційному сайті Болградської міської ради http://bolgradsovet.com.ua/ в розділі «Регуляторна політика» підрозділі «Проекти на обговорення та аналіз регуляторного впливу»

Організатор: Болградська міська рада.

Підстава:  на виконання плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Болградської міської ради на 2021 рік, затвердженого рішенням Болградської міської ради № 2613-VII від 26.11.2020 рок (із змінами)

Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій: Басиста Ганна Володимирівна  

Контактний телефон: для внесення пропозицій, зауважень, довідок (04846) 4-11-63, електронна пошта: miskarada@bolgrad.odessa.gov.ua або у письмовому вигляді за адресою м. Болград, вул. Шпитальна, 45 впродовж місяця від дня оприлюднення проекту.

Результати розгляду пропозицій та зауважень будуть представлені міській раді при обговоренні проекту рішення.

В Болградський громаді вшанували пам'ять загиблих захисників України

У суботу, 28 серпня 2021 року, відзначається День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави.

Відповідно указу Президента від 23 серпня 2019 року, був встановлений день на підтримку ініціатив громадськості та з метою гідного вшанування пам'яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу у суспільстві.

Саме на ці серпневі дні 2014 року припав пік Іловайської трагедії, коли в результаті протистояння російським військам українські збройні підрозділи потрапили у вороже оточення.

В мітингу та покладанні квітів, з нагоди вшанування пам’яті загиблих захисників України, прийняли участь керівництво Болградської міської ради, Болградської районної державної адміністрації, Болградської районної ради, представники установ, закладів, підприємств, громадськості Болградської територіальної громади.

Болград відзначив прекрасний ювілей - своє 200-річчя!

В рамках святкування було проведено дуже багато різних заходів, у підготовці яких брали участь сотні людей. Давайте разом пригадаємо, як це було.

З днем незалежності!

Шановні жителі Болградської громади!
Щиро вітаю вас з Днем незалежності України!