Звіти депутатів

ВІДДІЛ АРХІТЕКТУРИ

Бюджет міста

Вакансії та конкурси

Місцеві податки та збори

Перелік об'єктів

Міські програми

Регуляторна політика

Комунальні підприємства

Про місто

АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ

Наша сторінка у facebook Асоціація міст України

Запобігання насильству

ОГОЛОШЕННЯ

Болград туристичний

Інвестиції

Положення, правила

Запобігання проявам корупції

Звернення громадян

Квартирний облік

ЦНАП

Дошкільні заклади

Колективні договори

Відділ соц.захисту

КАЛЕНДАР


Июль 2022
ПнВтСрЧтПтСбВс
    
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

ПОГОДА


Погода у Болграді
Сховати

ІТ-спільнота разом з міністерствами презентує сервіс з наданння безкоштовного житла для тимчасових переселенців Dopomagai.org

Волонтери ІТ-спільноти України створили сервіс пошуку безкоштовного житла у безпечних містах України та за кордоном та презентують його за підтримки Міністерства розвитку громад та територій разом з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України. Цей сервіс допомагає людям, що готові надати безкоштовне житло та прихисток тимчасовим переселенцям з регіонів, уражених війною, додати своє оголошення та вказати усі деталі щодо поселення. Вже прямо зараз на сайті можна знайти понад 3000 активних ліжко-місць безкоштовного житла.

Важлива інформація

Департамент екології та природних ресурсів Одеської обласної державної адміністрації, Одеської обласної військової адміністрації доводить інформацію, про створення при Державній екологічній інспекції України Оперативного штаб для формування єдиного реєстру збитків заподіяних довкіллю внаслідок вторгнення Російської Федерації на територію України.

Почесне звання "Мати-героїня"

В урочистій обстановці сьогодні, 30 березня, двом мешканкам с. Залізничне Болградської територіальної громади вручили нагрудні знаки «Мати-героїня». Це почесне звання Ользі Янчєвій, матері шістьох дітей та Наталії Ламбант, матері вісьмох дітей було присвоєно Указами Президента України Володимира Зеленського.

Болградська міська рада повідомляє

Станом на 29.03.2022 р. комунальні служби та служби життєзабезпечення міста та сіл територіальної громади працюють у штатному режимі.
 
 

Акція «Серце до Серця»

Програма організації та проведення 17 Всеукраїнської акції «Серце до Серця» - «Почуй світ!»» з метою закупівлі діагностичного медичного обладнання для дітей з вадами слуху у дитячі лікарні України

Із Болграда до Варни вирушив черговий евакуаційний автобус.

Рейс був організований за ініціативи Петера Димитрова, художнього керівника народного ансамблю болгарського танцю "Бессарабія" та зразкового ансамблю "Хоро" Болградської гімназії та за підтримки кмета громади Тунджа Георгія Георгієва. Паливо було виділено підприємцем Стояном Продановим.