Звіти депутатів

ВІДДІЛ АРХІТЕКТУРИ

Бюджет міста

Вакансії та конкурси

Місцеві податки та збори

Перелік об'єктів

Міські програми

Регуляторна політика

Комунальні підприємства

Про місто

АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ

Наша сторінка у facebook Асоціація міст України

Запобігання насильству

ОГОЛОШЕННЯ

Болград туристичний

Інвестиції

Положення, правила

Запобігання проявам корупції

Звернення громадян

Квартирний облік

ЦНАП

Дошкільні заклади

КАЛЕНДАР


Октябрь 2021
ПнВтСрЧтПтСбВс
    
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

ПОГОДА


Погода у Болграді
Сховати

   Сьогодні 26 квітня 2021 року минуло 35 років з дня аварії на Чорнобильській АЕС, що стала найбільшою в історії людства техногенною катастрофою.
   В цей день в пам'ять про подвиг людей, що встали живим щитом на шляху розбушувався атома, відзначається Міжнародний день пам'яті жертв радіаційних аварій і катастроф.
    Для тисяч ліквідаторів і людей з числа евакуйованих з 30-кілометрової зони і постраждалих із забруднених територій ця аварія стала особистою бідою: безповоротно було завдано шкоди здоров'ю, порушений звичний уклад життя. А Чорнобиль з 1986 року є в усьому світі ім'ям прозивним, що символізує ядерну небезпеку.

    Перші особи міста і району, ліквідатори атомної катастрофи, працівники підприємств та установ, поклали квіти до підніжжя пам'ятного знака жертвам Чорнобильської АЕС.

    У своєму виступі міський голова Сергій Димитрієв згадав тих, хто ціною власного життя зупиняв наступ руйнівних сил і не шкодуючи власного життя брав участь в ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, подякував присутніх учасників ліквідації за проявлену мужність і героїзм, побажав їм не втрачати бадьорості духу і здоров'я.
 

   Також, на честь 35-річчя ліквідації на Чорнобильській АЕС міський голова нагородив почесними грамотами Болградського міської ради Саакова Олега Георгійовича, голову громадської організації «Союз Чорнобиль України Болградського району», учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, інваліда ІІ групи та Банчева Миколу Івановича, учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, інваліда ІІ групи.  Пам'ятною відзнакою (медаллю) були нагороджені учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС: Рашков Іван Дмитрович, Вдовиченко Олександр Миколайович, Войков Василь Федорович.

     По закінченню мітингу в Спасо-Преображенському соборі відбулася панахида за загиблими героями-ліквідаторам.
     Після заходу Сергій Димитрієв разом з секретарем міської ради Вірою Ніколаєнко та Олегом Сааковим на дому вручили пам'ятну відзнаку Васильєву Юрію Дмитровичу, учаснику ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС у 1986 році, інваліда ІІ групи, який за станом здоров'я не міг прийняти участь у заході.

  Приємною несподіванкою стало те, що у Юрія Дмитровича сьогодні був день народження, з приводу якого міський голова побажав міцного здоров'я, віру у добре майбутнє та довгих років життя.