Звіти депутатів

ВІДДІЛ АРХІТЕКТУРИ

Бюджет міста

Вакансії та конкурси

Місцеві податки та збори

Перелік об'єктів

Міські програми

Регуляторна політика

Комунальні підприємства

Про місто

АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ

Наша сторінка у facebook Асоціація міст України

Запобігання насильству

ОГОЛОШЕННЯ

Болград туристичний

Інвестиції

Положення, правила

Запобігання проявам корупції

Звернення громадян

Квартирний облік

ЦНАП

Дошкільні заклади

КАЛЕНДАР


Сентябрь 2021
ПнВтСрЧтПтСбВс
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

ПОГОДА


Погода у Болграді
Сховати

Триває масштабна інспекційна кампанія з питань виявлення
незадекларованої праці

    Боротьба з тіньовою зайнятістю - глибоке комплексне питання. Через недобросовісність роботодавців, мільйони громадян  позбавлені можливості захистити свої соціально-трудові права, а бюджет недоотримує мільярди надходжень. 
  З початку року Державна служба України з питань праці запровадила активне застосування ризико-орієнтованого підходу у всіх напрямках роботи, у тому числі з питань виявлення незадекларованої праці.
  З 1 липня 2021 року стартувала інспекційна кампанія з питань виявлення незадекларованої праці.
   Робота інспекторів праці складається із двох етапів: інформаційної та інспекційної кампанії. Під час інформаційної кампанії інспектори праці безпосередньо відвідують роботодавців з метою інформування про вимоги законодавства щодо оформлення трудових відносин, ризиків і наслідків незадекларованої праці та про заплановані інспекційні заходи. Під час відвідувань інспектори праці також здійснюють моніторинг стану оформлення трудових відносин із працівниками у конкретних роботодавців. Відвідування роботодавців під час інформаційних заходів супроводжуються широкомасштабною інформаційною кампанією у засобах масової інформації.
   Після закінчення інформаційної кампанії проводиться інспекційна кампанія у відповідних сферах господарювання у тих суб’єктів господарювання, які не дослухалися до інспекторів праці під час інформаційних візитів та не уклали трудові договори із працівниками.
   Саме такий принцип роботи був також підтриманий усіма сторонами соціального діалогу та іншими органами виконавчої влади та закріплений у Національному плану спільних дій, щодо зниження рівня незадекларованої праці на 2021 рік.
    Такий підхід позитивно впливає на стан оформлення трудових відносин із найманими працівниками. Тому, після проведення інформаційних заходів аналізується кількість повідомлень про прийняття працівників на роботу у конкретних роботодавців, і у разі відсутності позитивної динаміки працевлаштування проводиться інспекційне відвідування з метою виявлення неоформлених працівників.
    Головне управління Держпраці у Одеській області у рамках своєї діяльності продовжує проведення заходів державного нагляду (контролю) щодо додержання законодавства з питань праці роботодавцями міста Одеси та області.
    Інспектори праці ГУ Держпраці відвідують суб’єктів господарювання з метою контролю щодо оформлення належним чином трудових відносин між роботодавцем та працівниками, виявлення фактів незадекларованої праці, а також проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу, яка проводиться також і за допомогою міських та обласних засобів масової інформації.
   Саме у «паперових» ЗМІ опубліковано дві статті на тему виявлення фактів незадекларованої праці та переваг офіційного працевлаштування: в обласній газеті «Чорноморські новини» та міській газеті «Прес-кур’єр». Автор, начальник Головного управління Держпраці в Одеській області Сергій Байдюк, роз’яснює читачам про роботу фахівців Головного управління щодо переваг офіційного працевлаштування, а також нагадує роботодавцям про відповідальність за порушення вимог законодавства з питань праці.
   Ця ж тема проходить лейтмотивом у статті «Використання незадекларованої праці неприпустиме», розміщеної у інтернет-виданні «Всі новини Одеси».
    Динаміка працевлаштування працівників, а також їх кількість у конкретних роботодавців, постійно відстежується інспекторами праці. До роботодавців, у яких при збереженні рівня активності господарської діяльності зменшиться кількість працівників після завершення інспекційних заходів, увага буде особливо прискіпливою, в тому числі і шляхом проведення повторних інспекційних заходів.
    За результатами  першого тижня активної роботи, якій засвідчив дієвість тих критеріїв, за якими відбираються підприємства для інспекції, було розпочато 377 інспекційних відвідувань та  виявлено 724 працівника, допущених до роботи без трудових договорів. З них найбільше неформальних працівників було виявлено в сферах торгівлі-167, сільському господарстві - 163 та організації харчування - 127.
    Підставою для інспекційного відвідування може стати будь-яка інформація про можливе використання незадекларованої праці, у тому числі від сторонніх людей. Проведення таких перевірок можливе без попередження керівників підприємств та у будь-який час.
   Тож, черговий раз звертаючись до роботодавців, повідомляємо, що використання незадекларованої праці не спрощує ведення бізнесу та не зменшує фінансових витрат. Фінансові ризики та наслідки використання незадекларованої праці значно перевищують витрати, які виникають у разі оформлення трудових відносин із працівниками відповідно до законодавства.

    Закликаємо роботодавців бути відповідальними та легалізувати найманих працівників, а громадян – не погоджуватися на роботу без оформлення трудових відносин та виплати заробітної плати «в конвертах».

 

 

Головний державний інспектор
відділу з питань праці та заробітної плати
Управління з питань праці Головного
управління Держпраці в Одеській області                Ольга Проданова