Звіти депутатів

ВІДДІЛ АРХІТЕКТУРИ

Бюджет міста

Вакансії та конкурси

Місцеві податки та збори

Перелік об'єктів

Міські програми

Регуляторна політика

Комунальні підприємства

Про місто

АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ

Наша сторінка у facebook Асоціація міст України

Запобігання насильству

ОГОЛОШЕННЯ

Болград туристичний

Інвестиції

Положення, правила

Запобігання проявам корупції

Звернення громадян

Квартирний облік

ЦНАП

Дошкільні заклади

КАЛЕНДАР


Сентябрь 2021
ПнВтСрЧтПтСбВс
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

ПОГОДА


Погода у Болграді
Сховати

    20 липня визначається всесвітній день шах. В Україні це свято вперше почали відмічати з 1996 року, тому віддаючи дань цій цікавій та непростій грі у шахи Болградська міська рада разом з КЗ «Спорт для всіх» провели Першість міста Болграда до Міжнародного дня шахів та з нагоди вшанування пам’яті Олександра Івановича Федотова, відомого гравця  та засновника клуба шахів у м. Болград.
   У турнірі прийняли участь усі бажаючі за категоріями «чоловіки», «жінки», «юнаки», «дівчата», головним суддею був інструктор з фізичного виховання КЗ "Спорт для всіх" Роман Радулов.
    Турнір почався о 10 годині з дружньої зустрічі серед членів Болградської організації інвалідів "Вікторія", по закінченню зустрічі секретар Болградської міської ради Віра Ніколаєнко разом з інструктором з фізичного виховання КЗ "Спорт для всіх" Михайлом Гетманом, нагородили переможців сувенірами, медалями та грамотами Болградської міської ради. На турнірі була присутня дружина Олександра Федотова, яка вручила особистий приз від родини Федотових найстараннішому гравцю.   


   О 17 годині на проспекті Соборний, біля фонтану пройшла зустріч жителів міста Болград, які виявили бажання позмагатись за призові місця у турнірі з шах.
   По закінченню турніру заступник Болградського міського голови Андрій Гарвалов подякував присутніх за участь у грі та нагородив переможців медалями та грамотами Болградської міської ради. Окремий подарунок від родини Федотових найстараннішому гравцю вручила його дочка Марія Олександрівна.  
   За доброю традицією по закінченню турніру учасники зробили спільне фото на пам'ять.