Звіти депутатів

ВІДДІЛ АРХІТЕКТУРИ

Бюджет міста

Вакансії та конкурси

Місцеві податки та збори

Перелік об'єктів

Міські програми

Регуляторна політика

Комунальні підприємства

Про місто

АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ

Наша сторінка у facebook Асоціація міст України

Запобігання насильству

ОГОЛОШЕННЯ

Болград туристичний

Інвестиції

Положення, правила

Запобігання проявам корупції

Звернення громадян

Квартирний облік

ЦНАП

Дошкільні заклади

Колективні договори

Відділ соц.захисту

КАЛЕНДАР


Август 2022
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
    

ПОГОДА


Погода у Болграді
Сховати

У пункті збору гуманітарної допомоги Болградської міської ради сьогодні, 9 березня, прийняли допомогу, яку вислали небайдужі до нашого горя жителі Р. Болгарія.

Продукти харчування, ковдри, засоби особистої гігієни та багато інших потрібних речей, які було передано болгарською стороною з великою радістю прийняв пункт прийому гуманітарної допомоги для потреб військовослужбовців, евакуйованих осіб та сімей Болградської територіальної громади, які опинилися у складних життєвих обставинах, та для загону Територіальної оборони Болградської територіальної громади.

Працівники  міської ради та комунальних установ ради, які чергують на пункті, одразу почали сортувати та пакувати допомогу для якомога скорішої передачі тим, хто цього потребує.

Збір коштів та закупівлю необхідного ініціював наш земляк, керівник медичного центру «Рефлекс» у Р. Болгарія. У зборі гуманітарної допомоги приймали участь працівники даного медичного центру, а також співробітники готелю "Інтернаціонал" та Співдружність "Український дім" м. Варна Р. Болгарія.  На зібрані кошти були придбані речі, теплі ковдри та продукти харчування тривало зберігання.