Звіти депутатів

ВІДДІЛ АРХІТЕКТУРИ

Бюджет міста

Вакансії та конкурси

Місцеві податки та збори

Перелік об'єктів

Міські програми

Регуляторна політика

Комунальні підприємства

Про місто

АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ

Наша сторінка у facebook Асоціація міст України

Запобігання насильству

ОГОЛОШЕННЯ

Болград туристичний

Інвестиції

Положення, правила

Запобігання проявам корупції

Звернення громадян

Квартирний облік

ЦНАП

Дошкільні заклади

Колективні договори

Відділ соц.захисту

КАЛЕНДАР


Август 2022
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
    

ПОГОДА


Погода у Болграді
Сховати
Сьогодні, 12 березня, до пункту прийому гуманітарної допомоги Болградської міської ради прибула гуманітарна допомога від наших побратимів – громади Генерал Тошево Р. Болгарія.

На потреби Болградської територіальної громади було передано продукти харчування та медичні препарати, які дуже потрібні сьогодні. Усі медикаменти колегіально будуть розподілені між військовою частиною, загоном територіальної оборони та медичними установами міста Болград.

Також з Болгарії передали дуже необхідні медичні препарати для окремих громадян, які потребують спеціального лікування. Від наявності даних препаратів, яких сьогодні дуже важко знайти в Україні, по суті залежать їх життя. Болградська міська рада від імені мешканців Болградської територіальної громади висловлює велику подяку нашим друзям із Болгарії за допомогу.

Щодо продуктів харчування, їх розподілятимуть між нужденними: евакуйованими особами, а також мешканцями Болградської ТГ, які перебувають на обслуговуванні Центру надання соціальної допомоги Болградської міської ради.