Звіти депутатів

ВІДДІЛ АРХІТЕКТУРИ

Бюджет міста

Вакансії та конкурси

Місцеві податки та збори

Перелік об'єктів

Міські програми

Регуляторна політика

Комунальні підприємства

Про місто

АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ

Наша сторінка у facebook Асоціація міст України

Запобігання насильству

ОГОЛОШЕННЯ

Болград туристичний

Інвестиції

Положення, правила

Запобігання проявам корупції

Звернення громадян

Квартирний облік

ЦНАП

Дошкільні заклади

Колективні договори

Відділ соц.захисту

КАЛЕНДАР


Август 2022
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
    

ПОГОДА


Погода у Болграді
Сховати
Незважаючи на воєнний час, життя продовжується. За багаторічною традицією яку підтримує Болградська міська рада, сьогодні, 14 березня Болградський міський голова Сергій Димитрієв, секретар міської ради Віра Ніколаєнко та заступник Болградського міського голови Ганна Мунтянова привітали з 90-річчям мешканку нашого міста Євгенію Петрівну Налчаджи.

Ювілярку привітали найкращими побажаннями та подарували гарний та потрібний подарунок. Євгенія Петрівна була дуже рада гостям і подякувала їм за увагу та турботу. Вона розповіла гостям про своє життя.

Народилася Євгенія Петрівна у с. Виноградівка Болградського району. Там же, у рідному селі розпочалася її трудова діяльність – у колгоспі. Пізніше жінка працювала у військовому будівельному батальйоні. Вона добре пам'ятає, як у Болграді будували для військовослужбовців "фінські" будиночки та військові містечка. Наступним місцем роботи стала залізнична станція, потім Євгенія Петрівна працювала в розпліднику, у комбінаті побутового обслуговування, а також – на Болградському цегельному заводі.
Життя ювілярки не назвеш легким. Вона робила все можливе, щоб гідно виховати та дати хорошу освіту своїм двом дітям. Пізніше допомагала піднімати двох онучок. Зростають чотири правнучки, яким бабуся щиро бажає миру та переживає за їхнє майбутнє.
Ми ще раз вітаємо Євгенію Петрівну із ювілеєм! Нехай усе буде гаразд і всі надії забудуться.