Звіти депутатів

Бюджет міста

Вакансії

Місцеві податки та збори

Перелік об'єктів

Міські програми

Регуляторна політика

Комунальні підприємства

Про місто

АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ

Наша сторінка у facebook

Запобігання насильству

ОГОЛОШЕННЯ

Болград туристичний

Положення, правила

Запобігання проявам корупції

Звернення громадян

Квартирний облік

Дошкільні заклади

КАЛЕНДАР


Октябрь 2020
ПнВтСрЧтПтСбВс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

ПОГОДА


Погода у Болграді
Сховати

    Комплексна термомодернізація будівлі дошкільного навчального закладу ясла-садок №5 "Журавушка" Болградськоїіської міської ради у м. Болград Одеської області із заміною газових котлів на конденсаційні, впровадженням системи ГВП з сонячними колекторами і локальної припливно-витяжної вентиляції з рекуперацією, реконструкцією системи опалення, заміною старих дерев'яних вікон та утепленням стін (капітальний ремонт).
    Згідно Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів № 173 від 19.06.1996 р. (пп. 5.4-5.6, 7.13) розрахунки розсіювання забруднюючих речовин показують, що максимальні викиди становлять по діоксид азоту і не перевищують ГДК.
    Оцінка розрахункового рівня забруднення атмосферного повітря, проведена згідно з Державними санітарними правилами охорони атмосферного повітря населених міст показує, що рівень забруднення – допустимий, а ступінь його небезпечності – безпечний.
    За сукупністю всіх розглянутих чинників, пов’язаних з реалізацією проекту, можна твердити, що в режимі технологічної експлуатації вплив на навколишнє природне середовище не перевищує гранично допустимі концентрації і негативних соціально-екологічних наслідків не прогнозується, а ризик аварійних ситуацій при правильній експлуатації та дотриманні заходів по техніці безпеки, протипожежних заходів – відсутній.       Оцінка впливів на навколишнє середовище під періодпереоснащення. Джерелами впливу на навколишнє середовище на період будівельно-монтажних робіт є викиди періодичні та тимчасові в атмосферне повітря на протязі незначного часу роботи (машин та механізмів ДВЗ, зварювальний приладів, фарбування конструктивних матеріалів).
   За період переоснащення та експлуатації вплив на геологічне, техногенне, соціальне та повітряне середовище, грунт, рослинний і тваринний світ, об’єкт має допустимий вплив.
   Таким чином, екологічний ризик діяльності, що проектується виключається.
   Проектна діяльність відповідає всім нормам і вимогам законів України „Про охорону атмосферного повітря” та „Оцінки впливу на довкілля” і не завдасть значного негативного впливу на навколишнє природне середовище.
    Повний перелік засобів і заходів, що гарантують безпеку будівництва та експлуатації об’єкта і відповідності до вимог природоохоронних норм і правил, які враховані в розділах проекту та ОВНС.

 Відгуки і пропозиції надсилати за адресою:
68702 Одеська обл., м. Болград, вул. Шпитальна, 45
тел.8(04846)4-12-59