Звіти депутатів

Бюджет міста

Вакансії

Місцеві податки та збори

Перелік об'єктів

Міські програми

Регуляторна політика

Комунальні підприємства

Про місто

АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ

Наша сторінка у facebook

Запобігання насильству

ОГОЛОШЕННЯ

Болград туристичний

Положення, правила

Запобігання проявам корупції

Звернення громадян

Квартирний облік

Дошкільні заклади

КАЛЕНДАР


Сентябрь 2020
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
    

ПОГОДА


Погода у Болграді
Сховати

   12 липня 2019 року відбулися чергові змагання з дворового волейболу серед команд нашого міста. Змагання проходили на волейбольному майданчику, розташованому у другому містечку. Цього разу поборотися за перше місце зібралося вже п’ять команд: збірна команда другого і третього містечок, команда першого містечка, команда Черемушок, команда депутатів міської ради та команда апарату міської ради. Суддівство команд проводив інспектор зі спорту міської ради-Гетьман Михайло Васильович.

   Команди розбили на дві підгрупи і переможці півгруп боролися за перше і друге місце. Ігри проходили азартно, вболівальники, як і самі гравці, отримали багато яскравих вражень.

 

 

Змагання відкрив міський голова Сергій Димитрієв, привітав команди з тим, що їх з кожним разом стає більше і азарт гри охоплює все наше місто. Протягом всієї гри він вболівав за новостворену команду  другого-третього містечок.

Призерами цього разу стали:
      команда першого містечка – 1 місце;
                команда Черемушок – 2 місце;
команда апарату міської ради – 3 місце.
  Призи, від  імені міського голови вручила секретар міської ради Віра Ніколаєнко.

  Окрема подяка працівникам КП «Горводоканал», що привели в належний стан майданчик для гри – скосили траву,  нанесли розмітку. Команда жителів другого і першого містечок тепер можуть тренуватися неподалік від місця проживання для того, щоб показати ще кращі результати наступного разу, а це буде вже 2 серпня 2019 року у парку імені О.С. Пушкіна, на березі озера.
  Запрошуємо всіх бажаючих тренуватися на майданчиках, розташованих у різних куточках нашого міста і приймати участь у змаганнях.