Звіти депутатів

Бюджет міста

Вакансії

Місцеві податки та збори

Перелік об'єктів

Міські програми

Регуляторна політика

Комунальні підприємства

Про місто

АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ

Наша сторінка у facebook

Запобігання насильству

ОГОЛОШЕННЯ

Болград туристичний

Положення, правила

Запобігання проявам корупції

Звернення громадян

Квартирний облік

Дошкільні заклади

КАЛЕНДАР


Сентябрь 2020
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
    

ПОГОДА


Погода у Болграді
Сховати

   20 липня щорічно, починаючи з 1966 року, відзначається Міжнародний День шахів. Традиційно в цей день міська рада організовує шаховий турнір для любителів інтелектуального виду спорту. Слід зазначити, що проводяться в цей день шахові змагання також присвячені пам'яті чудової людини, талановитого шахіста і тренера - Федотова Олександра Івановича, який виховав не одне покоління шахістів.

   У цьому році 20 липня, в сонячний суботній день, відкрита першість міста з шахів міська рада організувала у відкритій альтанці в сквері по вул. Болгарських ополченців. Шахістів - любителів учасників змагань привітали секретар міської ради Віра Ніколаєнко, інспектор зі спорту міської ради Михайло Васильович Гетьман, а також вдова нашого земляка Федотова А. І., великого шанувальника шахів - Федотова Лариса Василівна. Вони побажали учасникам змагань цікавої гри і гідної перемоги.

  За призові місця боролися шахісти в трьох категоріях: серед жінок (5 чол.); серед чоловіків (9 чол.) і серед юнаків та дівчат (6 чел.). Головний суддя змагань - В'ячеслав Чеботар строго стежив за ходом гри, вів облік завершених партій і завойованих очок. До останнього туру точилася вперта боротьба серед учасників всіх категорій за лідерство. Тільки останній тур остаточно визначив призерів і переможців турніру. Ними стали:
Серед жінок: 
1 місце - Кожокар Світлана (с.Каракурт);                             
2 місце Козирєва Тетяна (м.Болград); 
3 місце - Дереча Валентина (с.Каракурт). 

   Серед чоловіків турнірну таблицю заслужено очолив великий майстер шахів - Радулов Роман, набравши 100% очок (1 місце). Друге і третє місця поділили між собою Романовський Володимир (м.Болград) і Чебан Георгій (с.Кубей). 

    Серед юнаків та дівчат призерами стали:                   
1 місце-Князєв Валерій (с.Каракурт);     
2 місце - Бербер Денис (с.Каракурт);                             
3 місце - Чеботар В'ячеслав (м.Болград).
   Приємними доповненнями до завойованих призових місць стали медалі і грамоти, а також вручені від міської ради пам'ятні подарунки.
   На мажорній ноті традиційним колективним фото на пам'ять всіх учасників і гостей заходу завершилося міжнародне свято, присвячене шахам в Болграді.