Звіти депутатів

Бюджет міста

Вакансії

Місцеві податки та збори

Перелік об'єктів

Міські програми

Регуляторна політика

Комунальні підприємства

Про місто

АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ

Наша сторінка у facebook

Запобігання насильству

ОГОЛОШЕННЯ

Положення, правила

Звернення громадян

Квартирний облік

Дошкільні заклади

КАЛЕНДАР


Февраль 2020
ПнВтСрЧтПтСбВс
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

ПОГОДА


Погода у Болграді
Сховати

  2 серпня у Болграді біля пам'ятника 8 роти відзначили день повітряно-десантних військ. Це свято тісно пов'язане з багаторічною історією міста, у якому довгі роки дислокувались військові частини. На святі були присутні службові які служили у місті Болград, ветерани повітряно- десантних військ, жителі міста.

   Болградський міський голова Сергій Димитрієв відкрив мітинг присвячений святу та побажав у своєму виступу ветеранам здоров'я, віри в успіх та впевненості у своїх силах.  Також він відмітив, що попри те, що у 2017 році цей день офіційно був скасований і українські десантники відмічають своє професійно свято 21 листопада, у Болградському районі залишається чимало ветеранів "ВДВ" для яких цей день 2 серпня назавжди залишиться днем, коли вони згадують свою армійську службу. 

    Традиційно з днем повітряно-десантних військ присутніх привітало керівництво району, представники громадських організацій, духовенство, солісти міського Будинку культури, артисти самодіяльності.  Болградські клуби західних єдиноборств "Бусідо" та "Кенсін" підготували для десантників показові виступи, на яких показували своє мистецтво та традиційне для десантників "трощення" черепиці. Також  для всіх бажаючих працював Болградський міський музей бойової слави, який увібрав в себе історію повітряно-десантних військ які дислокувались у місті Болград з 1968 по 2003 роки.