Звіти депутатів

Бюджет міста

Вакансії

Місцеві податки та збори

Перелік об'єктів

Міські програми

Регуляторна політика

Комунальні підприємства

Про місто

АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ

Наша сторінка у facebook

Запобігання насильству

ОГОЛОШЕННЯ

Болград туристичний

Положення, правила

Звернення громадян

Квартирний облік

Дошкільні заклади

КАЛЕНДАР


Июль 2020
ПнВтСрЧтПтСбВс
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
  

ПОГОДА


Погода у Болграді
Сховати

   02 серпня 2019 року святкування в Болграді Дня ВДВ продовжилося змаганнями з волейболу серед дворових команд міста. На цей раз змагання відбулося на березі озера Ялпуг в парку ім. О.С.Пушкіна. Представники ветеранів-десантників взяли безпосередню участь в змаганнях, їх легко було впізнати у  біло-блакитних тільняшках.
    Шість команд спортсменів-любителів в цей день завзято боролися за перемогу.
   Число любителів волейболу в Болграді поповнила команда «Парковских», на території якої проводилися змагання. Оновився і поповнився склад команди «3-го містечка», посиливши команду. Цікаву напружену гру показала наймолодша команда «2-го містечка», грали азартно і злагоджено. Найбільш технічною, як завжди, була команда «1-го містечка». Стабільну красиву гру в черговий раз показала команда «Черемушки». Найдемократичнішою командою в цей день стала команда «Міськради», в складі якої грали чотири жінки.
   Пориви вітру і вечірнє сонце то допомагали командам, то створювали для них додаткові труднощі. Але від цього гра не ставала менш цікавою. У ролі глядачів на березі озера за змаганнями спостерігали друзі, знайомі, сусіди і родичі гравців.

  Деякі спостерігали за азартною грою прямо з-під пляжних парасольок і навісів. Вдалий прийом або хвацьке забитий м'яч зривали бурхливі овації як глядачів, так і самих гравців.
  Суворе суддівство ігор забезпечували інспектор з спорту міської ради М.В. Гетьман і вчитель фізкультури Лідія Гречанли.

   Понад три години тривала завзята боротьба команд на спортивному майданчику за визнання найсильнішого. Вже коли стемніло, під освітленням вуличних ліхтарів фінальна гра визначила призерів і переможців змагань в цей день.

Ними стали:
1 місце-Команда «1-е містечко»;
2 місце Команда «Черемушки»;
3 місце Команда «Парковские».
   Команди та їх гравці, які не ввійшли в число призерів і переможців, не засмутилися результатом. Головне для всіх була участь в змаганнях і можливість спробувати свої сили в грі з іншими командами, тому що дворовий волейбол для них хобі, цікаве проведення часу.


   Фінальні поєдинки змагань команд міста з дворового волейболу відбудуться з 20 по 22 серпня на спортивному майданчику біля школи № 2 і присвячені будуть Дню міста. Болград запрошує любителів волейболу та уболівальників приєднатися до спортивних заходів нашого міста.