Звіти депутатів

Бюджет міста

Вакансії

Місцеві податки та збори

Перелік об'єктів

Міські програми

Регуляторна політика

Комунальні підприємства

Про місто

АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ

Наша сторінка у facebook

Запобігання насильству

ОГОЛОШЕННЯ

Болград туристичний

Положення, правила

Звернення громадян

Квартирний облік

Дошкільні заклади

КАЛЕНДАР


Июль 2020
ПнВтСрЧтПтСбВс
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
  

ПОГОДА


Погода у Болграді
Сховати

 Шановні жителі та гості міста Болград!

    Від імені Болградської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю вас з 198-річчям  від  Дня заснування міста та 75-ої річниці визволення від німецько-фашистських загарбників.
   Це особливий день, бо іменини рідного міста - це свято єднання. Саме в такі моменти ми відчуваємо в своїх серцях любов і гідність за свою малу батьківщину, сповнюємося почуттям єдиної родини.
   Це свято об’єднує усіх, кому дороге місто - його вулиці, будівлі, його героїчне минуле і трудове сьогодення. Ми з вдячністю згадуємо всіх, хто творив його славетну історію, збагачував традиції та розбудовував.
   Впевнений, що з кожним роком наше  місто ставатиме кращим, затишнішим і комфортнішим для проживання та привітнішим для наших гостей.
  Дякую кожному з вас, шановні  болградци, за всі добрі справи, наміри та починання, спрямовані на розвиток та благоустрій міста, покращення добробуту його жителів. 
   Нехай щастя, здоров’я, любов, мир і достаток живуть у кожному домі і в кожній родині. Хай із кожним роком розквітає наш рідний Болград!

 З  повагою  міський  голова                    Сергій   Димитрієв