Звіти депутатів

ВІДДІЛ АРХІТЕКТУРИ

Бюджет міста

Вакансії та конкурси

Місцеві податки та збори

Перелік об'єктів

Міські програми

Регуляторна політика

Комунальні підприємства

Про місто

АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ

Наша сторінка у facebook Асоціація міст України

Запобігання насильству

ОГОЛОШЕННЯ

Болград туристичний

Інвестиції

Положення, правила

Запобігання проявам корупції

Звернення громадян

Квартирний облік

ЦНАП

Дошкільні заклади

КАЛЕНДАР


Октябрь 2021
ПнВтСрЧтПтСбВс
    
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

ПОГОДА


Погода у Болграді
Сховати

    Цього року за право носити титул Міні міс змагалися п'ять претенденток у віці від 5 до 6 років: Олена Янчева, Аліна Герасимюк, Єлизавета Козирєва, Софія Димитрова, Марія Кулешова.


   Конкурсантки традиційно змагалися в конкурсній програмі, що складається з наступних етапів: «Візитна картка», в якому учасниці конкурсу представляли себе; «Домашнє завдання» на суд виставлявся заздалегідь підготовлений номер (танець, пісня, вірш, прикладне мистецтво); «Дефіле в костюмах з нетрадиційного матеріалу», в якому учасниці постаралися здивувати журі та присутніх незвичайними нарядами з незвичайних складових; «Пародія на зірок естради і кіно», «Мій перший бал».

   До складу журі увійшли: Ганна Мунтянова, заступник міського голови, голова журі, депутат Болградського міської ради Лілія Герасічкіна, методист районного методичного кабінету відділу освіти Болградської районної державної адміністрації Ірина Ільєва, регент хору Свято-Миколаївського собору Макрій Вікторія, домогосподарка, багатодітна мати Росина Макаренко. 

 У перервах між конкурсами виступали солісти міського Будинку культури Яна Самусенко, Валентина Беліоглова, Маргарита Архипова, Віталіна Макаренко, Карина Шишман, Анастасія Балан, студія танцю «Пліє».

 
   Участниці конкурсу співали, танцювали, виконували пародії на відомих виконавців, боролися за титул «Міні міс Болград 2019», подарувавши гостям незабутні приємні емоції.


    За результат конкурсу титули розподілилися наступним чином:
Міні - міс - Марія Кулешова, дитячий ясла-садок № 8 м Болграда «Посмішка»,
Віце - міні - міс - Єлизавета Козирєва, Болградський НВК
Міні - міс - чарівність - Софія Димитрова, Болградський НВК,
Міні - міс - модель - Аліна Герасимюк, Болградська ЗОШ № 2,
Міні - міс ніжність - Олена Янчева, Болградський НВК.

   Переможниці та учасниці конкурсу «Міні - Міс - Болград 2019» були нагороджені атласними стрічками, короною, діадемами, пам'ятними подарунками і квітковими кошиками.