Отчеты депутатов

Бюджет города

ВАКАНСИИ

Местные налоги и сборы

Перечень объектов

Городские программы

Регуляторная политика

Коммунальные предприятия

О городе

Наша страница в facebook

Предотвращение насилия

ОБЪЯВЛЕНИЯ

Положения, правила

Обращения граждан

Квартирный учет

Дошкольные заведения

КАЛЕНДАРЬ


Декабрь 2019
ПнВтСрЧтПтСбВс
      
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
     

ПОГОДА


Погода в Болграде
Скрыть

    Цього року за право носити титул Міні міс змагалися п'ять претенденток у віці від 5 до 6 років: Олена Янчева, Аліна Герасимюк, Єлизавета Козирєва, Софія Димитрова, Марія Кулешова.


   Конкурсантки традиційно змагалися в конкурсній програмі, що складається з наступних етапів: «Візитна картка», в якому учасниці конкурсу представляли себе; «Домашнє завдання» на суд виставлявся заздалегідь підготовлений номер (танець, пісня, вірш, прикладне мистецтво); «Дефіле в костюмах з нетрадиційного матеріалу», в якому учасниці постаралися здивувати журі та присутніх незвичайними нарядами з незвичайних складових; «Пародія на зірок естради і кіно», «Мій перший бал».

   До складу журі увійшли: Ганна Мунтянова, заступник міського голови, голова журі, депутат Болградського міської ради Лілія Герасічкіна, методист районного методичного кабінету відділу освіти Болградської районної державної адміністрації Ірина Ільєва, регент хору Свято-Миколаївського собору Макрій Вікторія, домогосподарка, багатодітна мати Росина Макаренко. 

 У перервах між конкурсами виступали солісти міського Будинку культури Яна Самусенко, Валентина Беліоглова, Маргарита Архипова, Віталіна Макаренко, Карина Шишман, Анастасія Балан, студія танцю «Пліє».

 
   Участниці конкурсу співали, танцювали, виконували пародії на відомих виконавців, боролися за титул «Міні міс Болград 2019», подарувавши гостям незабутні приємні емоції.


    За результат конкурсу титули розподілилися наступним чином:
Міні - міс - Марія Кулешова, дитячий ясла-садок № 8 м Болграда «Посмішка»,
Віце - міні - міс - Єлизавета Козирєва, Болградський НВК
Міні - міс - чарівність - Софія Димитрова, Болградський НВК,
Міні - міс - модель - Аліна Герасимюк, Болградська ЗОШ № 2,
Міні - міс ніжність - Олена Янчева, Болградський НВК.

   Переможниці та учасниці конкурсу «Міні - Міс - Болград 2019» були нагороджені атласними стрічками, короною, діадемами, пам'ятними подарунками і квітковими кошиками.