Звіти депутатів

Бюджет міста

Вакансії

Місцеві податки та збори

Перелік об'єктів

Міські програми

Регуляторна політика

Комунальні підприємства

Про місто

АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ

Наша сторінка у facebook

Запобігання насильству

ОГОЛОШЕННЯ

Болград туристичний

Положення, правила

Звернення громадян

Квартирний облік

Дошкільні заклади

КАЛЕНДАР


Август 2020
ПнВтСрЧтПтСбВс
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
      

ПОГОДА


Погода у Болграді
Сховати

  Традиційно в першу неділю листопада в Україні відзначається свято - День працівників соціальної сфери.

  Керуюча справами Болградської міської ради Світлана Демирова привітала з професійним святом усіх, на чиїх плечах полягає піклування за інвалідами, ветеранами, людей похилого віку, пенсіонерів, дітей-сиріт, безробітних, малозабезпечених та багатодітних сімей. Працівники соціальної сфери щоденно допомагають їм здолати життєві труднощі, знайти вихід з скрутних ситуацій.

   Для урочистого привітання в залі районної ради зібрались колективи управління соціального захисту населення, управління Пенсійного фонду України, районного центру зайнятості, територіального центру соціального обслуговування, фонд соціального страхування, центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, служби у справах дітей та представники інших структурних підрозділів райдержадміністрації.

   Керівники району, міста, територіальних підрозділів привітали та подякували всім, хто займається соціальним благополуччям населення, а також за сумлінну працю та з нагоди професійного свята – нагородили кращих працівників соціальної сфери району Почесними грамотами районної державної адміністрації, районної та Болградської міської ради.

   Для робітників соціальної сфери Болградський районний Дім культури підготував імпровізований концерт у якому виступили з чудовими піснями  учасники художньої самодіяльності районного будинку культури.