Звіти депутатів

Бюджет міста

Вакансії

Місцеві податки та збори

Перелік об'єктів

Міські програми

Регуляторна політика

Комунальні підприємства

Про місто

АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ

Наша сторінка у facebook

Запобігання насильству

ОГОЛОШЕННЯ

Болград туристичний

Положення, правила

Звернення громадян

Квартирний облік

Дошкільні заклади

КАЛЕНДАР


Август 2020
ПнВтСрЧтПтСбВс
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
      

ПОГОДА


Погода у Болграді
Сховати

  У минулу п'ятницю 1 листопада 2019 р. Болградський районний центр дитячої та  юнацької творчості відмічав свій 75-річний ювілей.


   На святі присвяченому ювілею центру перший заступник Болградського міського голови Сергій Веліксар привітав працівників центру з прекрасним ювілеєм. Подякував колектив за професіоналізм, плідну, творчу працю з дітьми, за те, що вони виховали не одне покоління творчих, талановитих громадян нашої країни. Побажав колективу міцного здоров'я, благополуччя, щастя та добробуту. Також з нагоди свята нагородив грамотами та пам'ятними подарунками Болградської міської ради найкращих правників районного центру дитячо-юнацької творчості.    
   До свого свята ювіляри підготувався дуже ретельно й з розмахом. Для гостей концерту в фойє Районного будинку культури були підготовлені виставки гуртків центру, а на самому концерті виступали вихованці центру з своїми кращими номерами.        На даний час Болградський районний центр дитячо-юнацької творчості є центром розвитку молоді, в його стінах постійно кипить життя, молодь має можливість обрати для себе улюблений напрямок у профільних гуртках і організувати своє дозвілля. Районний центр постійно розвивається, приймає участь у районних, обласних,  всеукраїнських та міжнародних змаганнях завойовуючи перемогу