Отчеты депутатов

Бюджет города

ВАКАНСИИ

Местные налоги и сборы

Перечень объектов

Городские программы

Регуляторная политика

Коммунальные предприятия

О городе

Наша страница в facebook

Предотвращение насилия

ОБЪЯВЛЕНИЯ

Положения, правила

Обращения граждан

Квартирный учет

Дошкольные заведения

КАЛЕНДАРЬ


Январь 2020
ПнВтСрЧтПтСбВс
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
  

ПОГОДА


Погода в Болграде
Скрыть

   2 листопада 2019 р. у залі Болградського міського Будинку культури відбулась  прем'єра  театральної вистави "Спомен за нашата свадба" яку організувала студія "Онгъл", художній керівник Сніжана Касім, за постановою делегованого викладача з Р. Болгарія при Болградській гімназії ім. Г.С. Раковського Маргарити Братоєвої.  


  "Спомен за нашата свадба" явило собою  театрально дійство, яке  зв'язало у собі такі напрямки як театр, пісні та танці. В основі вистави полягли спогади старого болгарського подружжя про їх весілля, традиції які супроводжували шлюбну церемонію та обрядові пісні, які були невід'ємною складовою частиною будь-якого весілля в Бессарабії.    

 

  Крім основних членів театральної студії у виставі приймали участь нові актори та запрошені гості: зразковий танцювальний ансамбль "Хоро" та зразковий вокальний ансамбль "Здравец" при Болградській гімназії ім. Г.С. Раковського, танцювальна група "Хип-Троп"  при БНУ "Изворче"    с. Кубей.

    Заступник міського голови Ганна Мунтянова привітала жителів та гостей міста з чудовою прем'єрною виставою, що продовжує традиції театрального Болграда. Побажала творчих успіхів артистам та висловила подяку всім ентузіастам, які створили театральну виставу.   

     По закінченню вистави довго  лунали оплески акторам та колективам які прийняли участь у виставі, за те, що вони подарували незабутні емоції та враження.