Звіти депутатів

Бюджет міста

Вакансії та конкурси

Місцеві податки та збори

Перелік об'єктів

Міські програми

Регуляторна політика

Комунальні підприємства

Про місто

АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ

Наша сторінка у facebook Асоціація міст України

Запобігання насильству

ОГОЛОШЕННЯ

Болград туристичний

Інвестиції

Положення, правила

Запобігання проявам корупції

Звернення громадян

Квартирний облік

ЦНАП

Дошкільні заклади

КАЛЕНДАР


Май 2021
ПнВтСрЧтПтСбВс
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
      

ПОГОДА


Погода у Болграді
Сховати

Шановні друзі!


   Громадська організація «Всеукраїнська асоціація закладів мистецької освіти», Громадська організація «Українська ланка Європейської Асоціації Викладачів-Струнників» (ESTA Україна), Державний науково-методичний центр змісту культурно -мистецької освіти підтримали директора Дитячої школи мистецтв № 5 ім. І.О. Дунаєвського м. Харкова, члена Координаційної ради ГО «Всеукраїнська асоціація закладів мистецької освіти» Кравчук Оксану Вікторівну з ініціативою проведення Всеукраїнського проекту - педагогічного форуму «Інклюзія у початковій мистецькій освіті ARTSFORHEARTS», що відбуватиметься на основі залучення кращих вітчизняних та європейських практик. 
    Захід відбудеться у місті Київ 27 квітня з 11:00 до 17:00 за адресою: вулиця Борщагівська, 14 (київська Дитяча школа мистецтв № 5 ім. Л. Ревуцького). План організації та форми для реєстрації додаються.

Додаток


Педагогічний форум «Інклюзія у початковій мистецькій освіті "ARTS FOR HEARTS".
Дата та місце проведення:
27.04.2020 (понеділок), 11.00-17.00, місто Київ, 27 квітня з 11:00 до 17:00, вулиця Борщагівська, 14 (Київська Дитяча школа, мистецтв № 5 ім. Л. Ревуцького) - заходи із залученням спікерів, громадськості, викладачів, провідних вітчизняних на іноземних фахівців в сфері інклюзивної мистецької освіти з різних областей України, керівників мистецьких шкіл.

Очікувані результати:

  • Сприяння розвитку інклюзивної мистецької освіти та забезпеченню доступності якісного навчання для дітей з особливими освітніми потребами.
  • Створення умов для забезпечення культурних прав дітей з особливими освітніми потребами та включення їх до суспільного життя, а також соціальної адаптації за допомогою мистецтва.
  • Збільшення кількості учнів з особливими освітніми потребами в мистецьких школах.
  • Зміна ставлення суспільства до дітей з обмеженими можливостями.
  • Визначення чіткої стратегії професійної підготовки викладачів в сфері інклюзивної мистецької освіти.

   В галузі початкової мистецької освіти запропонований проект буде логічним продовженням інноваційного Всеукраїнського проекту “Педагогічний марафон розвитку інклюзивної початкової мистецької освіти в Україні “ARTS FOR HEARTS Одеса Харків-Львів-Дніпро 2019-2020”, що був успішно реалізований. Проект націлено на соціальні зміни в сприйнятті людей з інвалідністю, промоцію прийнятих законів та публічних політик, розповсюдження кращих практик.
   Всеукраїнський форум з питань розвитку інклюзивної початкової мистецької освіти в Україні, - проект, що надасть можливість створення комунікаційної платформи для налагодження тривалого партнерства з розвитку інклюзивної освіти та мистецтва в Україні та стане підґрунтям формування позитивного ставлення суспільства, викладацької-учнівської спільноти, узагальнення та систематизація ефективного досвіду. Під час форуму відбудуться панельна дискусія "Мистецька освіта без перепон", конференція "Досвід, практика, реалізація".

Співорганізатори :

  •  Дитяча школа, мистецтв No 5 ім. І.О.Дунаєвського м. Харкова, (директор Кравчук Оксана Вікторівна 067-290-87-15);
  •  ГО “Всеукраїнська асоціація закладів мистецької освіти”
  •  ГО «Українська ланка Європейської Асоціації Викладачів-Струнників» (ESTA Україна), (Президент Коптєнкова Наталія);
  •  Державний науково-методичний центр змісту культурно-мистецької освіти, (директор Бриль Марина Миколаївна).

  Організаційна підтримка: ГО «Всеукраїнська асоціація закладів мистецької освіти», ГО «Українська ланка Європейської Асоціації Викладачів- Струнників» (ESTA Україна), ДШМ №5 імені І. О. Дунаєвського;
   Інформаційна підтримка: Асоціація міст України; Міністерство культури, молоді та спорту України; Державний науково -методичний центр змісту культурно-мистецької освіти у розміщенні інформації на сайтах, інформаційних листах, Інформаційна підтримка міста Києва у розміщенні інформації на сайтах, інформаційних листах, поширенні у новинах ЗМІ;
 Спікери: представники центральних органів управління та органів місцевого самоврядування, народні депутати, психологи, працівники інклюзивно-ресурсних центрів, викладачі закладів післядипломної освіти, викладачі - практики, запрошені викладачі - практики мистецьких шкіл для дітей з особливими освітніми потребами за кордону;
   Учасники 200-250 осіб: викладачі-практики, викладачі, які планують навчання учнів з особливими освітніми потребами, психологи, батьки;
    Форма реєстрації:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdyqbZncsHReeeddPcnpeMgsqEGLQMvMpIeUCbdantYM8Lc5Q/viewform