Звіти депутатів

Бюджет міста

Вакансії та конкурси

Місцеві податки та збори

Перелік об'єктів

Міські програми

Регуляторна політика

Комунальні підприємства

Про місто

АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ

Наша сторінка у facebook Асоціація міст України

Запобігання насильству

ОГОЛОШЕННЯ

Болград туристичний

Інвестиції

Положення, правила

Запобігання проявам корупції

Звернення громадян

Квартирний облік

ЦНАП

Дошкільні заклади

КАЛЕНДАР


Май 2021
ПнВтСрЧтПтСбВс
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
      

ПОГОДА


Погода у Болграді
Сховати

  Традиційно організаторами фестивалю виступили Болградський фонд підтримки підприємництва, Болградська міська рада, Союз підприємців «Моноліт», Болградська районна державна адміністрація, Болградський міський та районний Будинки культури, Центр болгарської культури, Районний споживчий союз, а також ряд інших організаторів-спонсорів.
  Свято Трифона Зарізана символізує наближення кінця зими і підготовку до польових робіт, тому дуже почитаємо виноробами та хліборобами.

   У цьому році фестиваль "Трифон зарізан" став ще більш масштабніше і яскравіше. Локація дій була розташована на всій території центральної площі міста. Тематичні фото зони, широкий спектр напоїв і їжі було надано відпочиваючим в повній мірі.
   Вже традиційно фестиваль приймав не тільки жителів міста і гостей з різних регіонів України, але також з Республіки Болгарія і ближнього зарубіжжя.

  Відкриття свята розпочалося з параду Трифонів і подальшим традиційним обрядом обрання «Царя Трифона», після чого учасники дії проїхалися містом на візках вітаючи всіх зі святом. Святкова програма продовжилася ходою кукерів (ряджених) і подальшою театралізованою виставою в якому розкривалися стародавні болгарські традиції посіву та збору врожаю.
  Після представлення кукерів, "Трифонів" було представлено театралізовану виставу звичаю обрізання винограду.

   Для гостей фестивалю Болградська міська рада підготувала цікаві спортивні змагання на швидкість з перекачування бочок різних за розміром, в якому всі бажаючі могли взяти участь.
   Також бажаючі могли спробувати свої сили в сабражі (відкриття шампанського шаблею) і що примітно, бажаючих з боку слабкої статі було в рази більше сильного.
  Цього року відбулося нагородження кращих виноградарів міста Болграда і Болградського району. Міський голова Сергій Димитрієв і сільські голови особисто на сцені вітали кращих виноградарів і відзначали їх грамотами та пам'ятними подарунками.

   Протягом усього свята на сцені співали і виступали колективи м. Болград та сіл Болградського району.

   На території площі з самого ранку працювала виставка сувенірів виготовлених місцевими умільцями.
    Під час проведення фестивалю традиційно відбувся брифінг на якому організатори розповіли про підготовку до фестивалю, перспективи, проблеми та подальші плани створення подібних заходів, а також вислухали слушні зауваження на що в майбутньому варто звернути увагу при проведенні подібних заходів.

    За кількістю людей що відвідали фестиваль, кількості преси і загальній атмосфері свята можна сказати, що він вдався на славу. Гості, яких в цьому році зібрав фестиваль, гідно оцінили працю організаторів і висловили надію, на те, що організатори не зупинятимуться на досягнутому і організують ще чимало інших подібних заходів.
   Традиційно більше фотографій можна подивитись у альбомі "Трифон зарізан 2020" на нашій сторінці facebook