Звіти депутатів

Бюджет міста

Вакансії

Місцеві податки та збори

Перелік об'єктів

Міські програми

Регуляторна політика

Комунальні підприємства

Про місто

АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ

Наша сторінка у facebook

Запобігання насильству

ОГОЛОШЕННЯ

Болград туристичний

Положення, правила

Запобігання проявам корупції

Звернення громадян

Квартирний облік

Дошкільні заклади

КАЛЕНДАР


Сентябрь 2020
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
    

ПОГОДА


Погода у Болграді
Сховати

   Щодо проекту «Відкритий ринок» соціальна онлайн платформа для підтримки невеликих сільгосппідприємств. 

 В Україні, як і в усьому світі, економічний розвиток громад напряму залежить від діяльності малого та середнього бізнесу, який сплачує податки у місцеві бюджети. Але нині, коли через карантин зачинені усі ринки, невеликі фермерські господарства та сімейні кооперативи не мають можливості збувати власну продукцію, а значить - отримувати прибутки і платити податки.
   15 квітня 2020 року стартував проект «Відкритий ринок» - соціальна онлайн платформа для підтримки невеликих сільгосппідприємств, покликаний допомогти їм знайти своїх покупців, які у свою чергу отримують можливість придбати якісні свіжі продукти. Ініціатори проекту - громадська організація “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад” у партнерстві з Асоціацією міст України.
   «Відкритий ринок» - це майданчик, на якому можуть зустрітись без посередників виробники сільськогосподарської продукції та її споживачі. Він задуманий як відповідь на виклик епідемії СОУЮ-19 та її наслідків. Багато селян сьогодні опинилися у складній ситуації, не маючи можливості реалізувати власновирощену продукцію на ринках та ярмарках України. Водночас, мешканці міст і селищ вимушені купувати фрукти, овочі, м'ясо, молоко та іншу продукцію виключно в магазинах та супермаркетах.
  Проект “Відкритий ринок” не є комерційним, а виключно соціальним, тому не передбачає жодної системи оплати. Проект є всеукраїнським, у своїй області споживачі зможуть знайти продукцію після того, як в ній зареєструється перший виробник.
   Платформа «Відкритий ринок» доступна за адресою: https://rynok.in.ua/
  Асоціація міст України звертається до Вас з проханням максимально поширити цю інформацію серед представників бізнесу, фермерів, виробників сільгосппродукції та жителів Ваших громад (зокрема, безпосередньоо або шляхом інформування на сайтах, сторінках у соцмережах громад, у місцевих ЗМІ тощо).
  Детальніше про проект за посиланням http://www.auc.org.ua/novyna/vidkrytyy-rynok-startuye-onlayan-proyekt-za-pidtrymky-amu та на сайті платформи https://rynok.in.ua/.  Дякуємо за співпрацю! Переконаний, що спільними зусиллями в цей нелегкий час нам вдасться послабити наслідки економічної кризи, підтримати малий бізнес та жителів громад.

За інформацією Ассоціації Міст України