Звіти депутатів

Бюджет міста

Вакансії

Місцеві податки та збори

Перелік об'єктів

Міські програми

Регуляторна політика

Комунальні підприємства

Про місто

АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ

Наша сторінка у facebook

Запобігання насильству

ОГОЛОШЕННЯ

Болград туристичний

Положення, правила

Запобігання проявам корупції

Звернення громадян

Квартирний облік

Дошкільні заклади

КАЛЕНДАР


Сентябрь 2020
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
    

ПОГОДА


Погода у Болграді
Сховати

ДО УВАГИ ФАХІВЦІВ СФЕРИ УПРАВЛІННЯ БАГАТОКВАРТИРНИМИ БУДИНКАМИ ТА ОСІБ, ЯКИ МАЮТЬ ПРОФЕСІЮ «МЕНЕДЖЕР»

  Доводимо до відома, що з 01 січня 2019 року в Україні впроваджено норму з обов`язкової професійної атестації  управителів багатоквартирних будинків.
   Згідно частини 5 статті 18 Закону України «Про житлово  – комунальні послуги» кожен управитель – юридична особа зобов`язана мати у штаті щонайменше одного найманого працівника,який пройшов професійну атестацію на відповідність кваліфікаційним вимогам професії «менеджер» (управитель)  житлового будинку (груп будинків)», а управитель – фізична – особа підприємець зобов`язаний самостійно пройти професійну атестацію або мати у штаті за трудовим договором щонайменше одного найманого працівника, який пройшов професійну атестацію на відповідність кваліфікаційним вимогам професії «менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)».
   АСОЦІАЦІЯ УПРАВИТЕЛІВ ЖИТЛА спільно з провідними вищими навчальними закладами з різних регіонів України в травні та червні 2020 року впроваджує дистанційне навчання та професійну атестацію на відповідність кваліфікаційним вимогам професії:  «Менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)» (тривалість курсу становить 72 години).
    Подати заявку та отримати більш детальну інформацію про дати проведення навчання та професійної атестації, вартість, умови допуску тощо, можна по телефону (093) 392-16-22 або шляхом надсилання листа на ел. адресу: info@auz.org.ua

Болградська міська рада