Звіти депутатів

Бюджет міста

Вакансії

Місцеві податки та збори

Перелік об'єктів

Міські програми

Регуляторна політика

Комунальні підприємства

Про місто

АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ

Наша сторінка у facebook

Запобігання насильству

ОГОЛОШЕННЯ

Болград туристичний

Положення, правила

Запобігання проявам корупції

Звернення громадян

Квартирний облік

Дошкільні заклади

КАЛЕНДАР


Сентябрь 2020
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
    

ПОГОДА


Погода у Болграді
Сховати

     24 червня 2020 року в Болградському міській раді відбулася зустріч з художником, членом національної спілки художників Данилом Рудим, сином Володимира Даниловича Рудого - відомого художника і скульптора.

        Данило розповів про життя і творчість його батька, який деякий час жив і працював у м. Болград, розповів про його любов до бессарабського краю і особливо до нашого міста, до місцевого колориту та звичаїв болгар.
      Перебираючи старі архіви, Данило виявив роботи створені в період проживання його батька в Болграді. Рішення було однозначним - передати роботи в Болград і Данило разом зі своєю дружиною Іриною Бєловою, вручили панно, виконане в техніці шамоту  та складається з трьох частин "Свято в Болграді" та картину "Георгіївські пагорби" Болградському міському голові Сергію Димитрієву. 


     В знак вдячності міський голова подарував гостям від імені міської ради пам'ятні подарунки, які будуть нагадувати їм про наше місто, а також запевнив, що твори мистецтва займуть гідне місце в Болградському етнографічному музеї.