Звіти депутатів

Бюджет міста

Вакансії

Місцеві податки та збори

Перелік об'єктів

Міські програми

Регуляторна політика

Комунальні підприємства

Про місто

АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ

Наша сторінка у facebook

Запобігання насильству

ОГОЛОШЕННЯ

Болград туристичний

Положення, правила

Запобігання проявам корупції

Звернення громадян

Квартирний облік

Дошкільні заклади

КАЛЕНДАР


Сентябрь 2020
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
    

ПОГОДА


Погода у Болграді
Сховати

Любі друзі!

 Вітаємо вас з державним святом - Днем Конституції України!

   Незабаром виповниться 24 роки з того дня, як Верховною Радою була прийнята перша незалежна Конституція Української держави - документ гарантування прав і свобод людини і громадянина в нашій країні, який закріпив правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність.
   Ухвалення Конституції - Основного Закону - було найважливішим кроком у забезпеченні прав людини і громадянина, сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.
   Основний Закон - це не тільки фундамент існування держави, це захист прав і свобод громадян. У частині визначення прав і свобод людини Конституція України вважається однією з найпрогресивніших у світі, і найвищою соціальною цінністю в ній визнаються людина, її здоров'я і життя, гідність і честь. Ми знаємо, що запорукою виконання положень Основного Закону можуть стати лише спільні зусилля жителів нашого багатонаціонального краю до єднання, від чого залежить його процвітання, рівень життя.
    Наші чесні і працьовиті люди заслужили гідного життя, наші діти варті мати щасливе дитинство і радісне майбутнє. Тільки завдяки єднанню ми з вами спільними зусиллями перетворимо наше місто, яким будуть пишатися наші діти.
 

  Здоров'я, щастя, миру і злагоди в сім'ях, дорогі городяни, наснаги на добрі справи!

 

Болградський міський голова