Звіти депутатів

Бюджет міста

Вакансії

Місцеві податки та збори

Перелік об'єктів

Міські програми

Регуляторна політика

Комунальні підприємства

Про місто

АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ

Наша сторінка у facebook Асоціація міст України

Запобігання насильству

ОГОЛОШЕННЯ

Болград туристичний

Положення, правила

Запобігання проявам корупції

Звернення громадян

Квартирний облік

Дошкільні заклади

КАЛЕНДАР


Декабрь 2020
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   

ПОГОДА


Погода у Болграді
Сховати

Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області інформує, що з метою забезпечення стабільної епізоотичної ситуації на території області зі сказу тварин та відповідно до наказу Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 21.08.2020 № 546 «Про організацію заходів з проведення осінньої кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин в Україні», з вересня 2020 року в Одеської області розпочнеться планова пероральна імунізація диких м’ясоїдних тварин проти сказу.

Розповсюдження приманок з вакциною відбуватиметься шляхом розкидання із літаків над лісовими, мисливськими та польовими угіддями Одеської області.

Приманка безпечна для людей і тварин, має вигляд невеликих брикетів розміром 3 см на 5 см із запахом м’ясо-кісткового борошна. У середині приманки знаходиться капсула з вакциною проти сказу.

Розповсюдження приманок з вакциною буде здійснюватися шляхом розкидання з літаків над лісовими та польовими угіддями, в т.ч. і в Болградському районі.

Розповсюдження вакцини  здійснюється за таким принципом:

- обробляється весь ареал, за винятком населених пунктів і великих водних просторів із врахуванням ареалу проживання лисиць;

- принади розкладаються рівномірно в межах визначеної території.

Приманка має вигляд брикетів сірувато-коричневого кольору, невеликого розміру із запахом м'ясо-кісткового борошна. Всередині приманки є полімерна капсула з вакциною, після поїдання якої у диких тварин формується імунітет проти сказу. Вакцина безпечна, але брати брикети в руки не варто з наступних причин: 

- по-перше, щоб не заразитися кишковими інфекціями, так як брикет піднятий з землі;

- по-друге, приманку, яка мала контакт з руками, перестають поїдати дикі  тварини.

Якщо людина все-таки візьме в руки приманку, то потім обов’язково повинна добре вимити руки з милом.  

 

Звертаємо увагу до громадян і наголошуємо, що без потреби та засобів індивідуального захисту чіпати та переміщати принаду з вакциною в інше місце не допускається.