Звіти депутатів

Бюджет міста

Вакансії

Місцеві податки та збори

Перелік об'єктів

Міські програми

Регуляторна політика

Комунальні підприємства

Про місто

АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ

Наша сторінка у facebook

Запобігання насильству

ОГОЛОШЕННЯ

Болград туристичний

Положення, правила

Запобігання проявам корупції

Звернення громадян

Квартирний облік

Дошкільні заклади

КАЛЕНДАР


Октябрь 2020
ПнВтСрЧтПтСбВс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

ПОГОДА


Погода у Болграді
Сховати

  Професія вихователя і всіх працівників дошкільних установ вимагає  глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи. Виховання наших дітей на початку їхнього життєвого шляху - не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє. Дитячий садок для малюків не дарма вважають першою школою життя. Той фундамент, який закладається в нас з самого дитинства, служить нам опорою і основою в подальшому житті. І як би нам не здалося дивним, але працівники дитячих садків та інших дошкільних закладів, спільно з батьками та близькими наших дітей, стоять на своєрідній передовій нашого спільного, самого найближчого майбутнього.
    Звертаючи широку увагу суспільства на цінність дошкільного виховання, проблеми дитячих дошкільних установ і дошкільного дитинства в цілому, в Україні, за даними проекту вихователі та працівники дошкільних установ відзначають своє професійне свято «Всеукраїнський день дошкільного працівника та День вихователя» в останню неділю вересня.
     Напередодні  цього особливого Дня, Болградський міський голова Сергій Димитрієв та заступник міського голови Ганна Мунтянова привітали колективи дошкільних закладів м. Болграда з професійним святом, відзначивши ряд працівників грамотою міського голови та квітковими букетами.
   В адрес працівників дошкільної освіти пролунали слова подяки та побажання їм здоров’я, благополуччя в родині, успіхів у справі виховання підростаючого покоління, побільше приємних моментів в їх, так необхідної всім нам праці!