Звіти депутатів

Бюджет міста

Вакансії

Місцеві податки та збори

Перелік об'єктів

Міські програми

Регуляторна політика

Комунальні підприємства

Про місто

АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ

Наша сторінка у facebook

Запобігання насильству

ОГОЛОШЕННЯ

Болград туристичний

Положення, правила

Запобігання проявам корупції

Звернення громадян

Квартирний облік

Дошкільні заклади

КАЛЕНДАР


Октябрь 2020
ПнВтСрЧтПтСбВс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

ПОГОДА


Погода у Болграді
Сховати

Шановні члени Болградської міської організації інвалідів «Вікторія», Любі друзі!

 

    Ваша організація вже багато років займається дуже важливою і потрібною громадською роботою. Протягом 15 років ви приділяєте особливу увагу людям з обмеженими фізичними можливостями, проводите активну волонтерську діяльність з надання матеріальної допомоги  потребуючим, щодо поліпшення соціально-психологічної підтримки людям, які опинилися в складній життєвій ситуації, надаєте душевну підтримку тим, хто особливо її потребує, активно залучаєте членів громадської організації в повноцінне  життя, в тому числі, сприяючи їх участі в соціальних, культурних, спортивних та інших заходах нашого міста.


     На рахунку БГОІ «Вікторія» безліч добрих справ. Кожен новий прожитий рік приносить новий досвід і нові ідеї. Кожен новий прожитий рік робить вас духовно багатшими, мудрішими і сильніше. Нехай і надалі діяльність вашої організації буде вдалою і плідною, призведе до нових досягнень і успіхів!
     Болградський міська рада завжди готова і надалі надавати допомогу і сприяти  БГОІ «Вікторія» у всіх справах і починаннях. А разом, як відомо, ми зможемо зробити набагато більше!

       Дякую вам за велику і важливу роботу. За теплоту сердець, яку даруєте людям.

     Сьогодні особливо хочеться побажати всім і кожному члену вашої організації, щоб кожен  прожитий день давав вам нові сили і наповнював її життєвим оптимізмом, сприяв прекрасному самопочуттю і дарував бадьорість життя. Нехай ваші будні будуть наповнені позитивом і яскравими враженнями від спілкування один з одним, зі своїми рідними, друзями і близькими. Нехай попереду у вас буде багато нових інтересів і захоплень, занять до душі і загальних добрих справ.

 

 

Болградський міський голова                                  Сергій Димитрієв