Звіти депутатів

Бюджет міста

Вакансії

Місцеві податки та збори

Перелік об'єктів

Міські програми

Регуляторна політика

Комунальні підприємства

Про місто

АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ

Наша сторінка у facebook

Запобігання насильству

ОГОЛОШЕННЯ

Болград туристичний

Положення, правила

Запобігання проявам корупції

Звернення громадян

Квартирний облік

Дошкільні заклади

КАЛЕНДАР


Октябрь 2020
ПнВтСрЧтПтСбВс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

ПОГОДА


Погода у Болграді
Сховати

    08 жовтня 2020 року в міському будинку культури відбулось підведення підсумків Конкурсу «Моє улюблене місто», в якому прийняли участь переможці та призери Конкурсу - жителі приватного сектора, багатоквартирних житлових будинків і підприємці міста, а також депутати міської ради.   

         В Конкурсі прийняли участь жителі різних мікрорайонів міста і це дає можливість відзначити, що на кожній вулиці живуть люди небайдужі до свого міста. Люди, які своєю працею і турботою в міру своїх сил і можливостей допомагають зробити наше місто більш затишним і комфортним.
      Секретар міської ради, голова конкурсної комісії Віра Ніколаєнко, перший заступник міського голови Сергій Веліксар та депутат міської ради Іван Каражеков у вступному слові подякували всім присутнім за вагомий особистий внесок в благоустрій нашого міста.

 

 

          Після урочистих промов Віра Ніколаєнко вручила призерам та переможцям Конкурсу сертифікати та пам’ятні знаки по номінаціях:

         У номінації «Кращий двір приватного сектора міста Болград 2020 року» переможцем визнано будинок 35 по вул. Болгарських ополченців, Тетяна Терзі.

 

         Друге місце – вул. Перемоги, 43, Алієв Рідван.


         Третє місце – вул. Караманєва, 59, Вадим Пашкевич.

 

 

         Кращим благоустроєм об’єкту підприємницької діяльності міста Болград 2020 року визнано магазин «Еліт» по вул. 25 Чапаєвської дивізії, ПП Віталій Арнаут.

 

         У номінації «Кращий двір загального користування багатоквартирних житлових будинків міста Болград 2020 року» переможцем визнано ОСББ «25 Чапаєвської дивізії, 65» - голова ОСББ Олександр Макаров.

  

         Друге місце – ОСББ «Північна, 37», Олексій Арнаут

          Третє місце – ОСББ «Віра та Надія» - голова ОСББ Микола Арнаутов

           Кращим дитячим/спортивним майданчиком міста Болград 2020 року визнано майданчик у дворі багатоквартирного будинку за адресою
вул. Траянвальська, 57.

    Відповідно до Порядку нагородження переможців та призерів Конкурсу «Моє улюблене місто» у 2020 році призовий фон склав 19 900,00 грн.

         По завершенню зустрічі секретар міської ради Віра Ніколаєно висловила надію, що в подальшому спільна робота з благоустрою рідного міста місцевої влади та жителів буде продовжена і примножина. Тільки спільними зусиллями можливо досягти відчутних результатів у цій нелегкій, але дуже важливій для всіх нас справі.

         На пам’ять про Конкурс «Мій улюблений місто» 2020 року, зроблено колективне фото.