Звіти депутатів

ВІДДІЛ АРХІТЕКТУРИ

Бюджет міста

Вакансії та конкурси

Місцеві податки та збори

Перелік об'єктів

Міські програми

Регуляторна політика

Комунальні підприємства

Про місто

АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ

Наша сторінка у facebook Асоціація міст України

Запобігання насильству

ОГОЛОШЕННЯ

Болград туристичний

Інвестиції

Положення, правила

Запобігання проявам корупції

Звернення громадян

Квартирний облік

ЦНАП

Дошкільні заклади

Колективні договори

Відділ соц.захисту

КАЛЕНДАР


Июль 2022
ПнВтСрЧтПтСбВс
    
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

ПОГОДА


Погода у Болграді
Сховати

     Продовжуючи добру традицію вітати довгожителів міста з ювілеєм 3 лютого 2021 року представники Болградської міської ради привітали жителя м. Болград  Мінова Трифона Трифоновича, який відзначив своє 90-річчя.


   Ювіляр народився  25  січня 1931 року у с. Новокам`янка, Ізмаїльського району у багатодітній родині, окрім нього у родині ще було п'ятеро - четверо братів та сестра.
  З раннього віку, з восьми років,  Трифон Трифонович почав працювати у полі та випасати тварин, адже родина було не сильно заможною, тому з малолітства він був змушений шукати додаткові шляхи для прожитку родини та допомагати батькам.
   Через певний час ювіляр влаштовується до Миколаївського судноремонтного заводу на ФЗО (фабрично заводське навчання) де працював суднобудівником. Потім була важка та виснажлива праця у Донбасі в шахті, де Трифон Трифонович отримав травму  ноги, але після недовгої реабілітації  знов повернувся до роботи у забої і працював по декілька змін. Травма змусила залишити роботу на шахті і ювіляру довелось повернутися в місто Болград,  де він влаштувався на роботу начальником поштового відділення військової частини, звідки вийшов на пенсію, але ще довгий час після працював там же.  Після розформування частини працював охоронцем у Болградському відділенні зв'язку, а також був комендантом адміністративної будівлі колишнього райкому партії.    
  За довгі роки упорної та якісної праці ювіляр здобув медалі Трудової доблесті та Учасника трудового фронту, а його загальний трудовий стаж сягає більш ніж 65 років.  
  На жаль,  родина Трифон Трифоновича бездітна, жінка померла 15 років тому і він залишився на самоті, за ним доглядає  його родич.

 З нагоди ювілею секретар Болградської міської ради Віра Ніколаєнко та заступник міського голови Ганна Мунтянова привітали довгожителя пам'ятними подарунками та квітами на дому, побажавши здоров'я, добра та незважаючи на все триматися та вірити в добре майбутнє.