Звіти депутатів

ВІДДІЛ АРХІТЕКТУРИ

Бюджет міста

Вакансії та конкурси

Місцеві податки та збори

Перелік об'єктів

Міські програми

Регуляторна політика

Комунальні підприємства

Про місто

АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ

Наша сторінка у facebook Асоціація міст України

Запобігання насильству

ОГОЛОШЕННЯ

Болград туристичний

Інвестиції

Положення, правила

Запобігання проявам корупції

Звернення громадян

Квартирний облік

ЦНАП

Дошкільні заклади

Колективні договори

Відділ соц.захисту

КАЛЕНДАР


Июль 2022
ПнВтСрЧтПтСбВс
    
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

ПОГОДА


Погода у Болграді
Сховати

     Продовжуючи добру традицію вітати довгожителів міста з ювілеєм 8 лютого 2021 року представники Болградської міської ради привітали жительку м. Болград  Христеву Іоанну Трохимівну, яка відзначила своє 90-річчя.

       Ювілярка народилась 8 лютого 1931 року у п. Дрокія (Р. Молдова) у багатодітній родині, яка складалась з десятьох дітей, ювілярка була третьою у родині, на даний час з її великої родини  залишилась най молодша сестра, яка живе у Молдові.
      З дитинства Іоанна Трохимівна була навчена до тяжкої праці у полі і вже у старшому віці почала працювати у колгоспі, куди приїхав її майбутній чоловік на посаду головного бухгалтера. Після деякого часу після одруження її чоловіка перевели до с. Кам'янка Ізмаїльського району, де Іоанна Трохимівна вступила на навчання до майстерні з шиття та отримала професію майстра з шиття верхнього одягу. З часом її чоловіка переводили до колгоспів Болградського району у села Виноградівка, Кубей, Рибковгосп, потім він приймав участь у будуванні болградської швейної фабрики, куди з часом влаштувалась на роботу наша ювілярка і звідки вийшла на почесний відпочинок. Все своє життя Іоанна Трохимівна вела активний образ життя, займалась домогосподарством, виховувала дітей та онуків, тому, як вона каже,  до свого 90-річного ювілею почуває себе добре та бадьоро.
   У ювілярки троє дітей, дев'ятеро онуків, два правнуки та один праправнук.  

  З нагоди ювілею Болградський міський голова Сергій Димитрієв та заступник міського голови Ганна Мунтянова привітали ювілярку пам'ятними подарунками та квітами на дому, побажавши здоров'я, оптимізму та віри в добре майбутнє.