Звіти депутатів

ВІДДІЛ АРХІТЕКТУРИ

Бюджет міста

Вакансії та конкурси

Місцеві податки та збори

Перелік об'єктів

Міські програми

Регуляторна політика

Комунальні підприємства

Про місто

АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ

Наша сторінка у facebook Асоціація міст України

Запобігання насильству

ОГОЛОШЕННЯ

Болград туристичний

Інвестиції

Положення, правила

Запобігання проявам корупції

Звернення громадян

Квартирний облік

ЦНАП

Дошкільні заклади

Колективні договори

Відділ соц.захисту

КАЛЕНДАР


Июль 2022
ПнВтСрЧтПтСбВс
    
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

ПОГОДА


Погода у Болграді
Сховати

УВАГА!
У зв’язку з підвищенням тарифів на житлово-комунальні послуги

 

1. Для громадян, які отримують житлову субсидію

    У зв’язку з підвищенням тарифів на житлово-комунальні послуги органами соціального захисту населення без особистого звернення заявника буде здійснено автоматичний перерахунок сум раніше призначених житлових субсидій.
   Для громадян, яким відмовлено у наданні житлової субсидії у зв’язку з тим, що вартість послуг у межах норм споживання не перевищила суму обов’язкового відсотка платежу.
  Для перевірки права на отримання субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг пропонуємо повторно звернутися до уповноважених посадових осіб виконавчих органів сільських селищних, міських рад територіальних громад або центрів надання адміністративних послуг з відповідною заявою та декларацією.
   Документи також можна подати в електронній формі (через офіційний        веб-сайт Мінсоцполітики за посиланням https://www.msp.gov.ua/timeline/subsidii.html, або Єдиний державний веб-портал електронних послуг).
   До 1 березня 2021 року документи дозволено надсилати до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення районних держадміністрацій поштою.

 2. Для громадян, які використовують електроенергію для опалення (окрім тих, що отримують житлову субсидію)

     1 лютого 2021 року Урядом прийнято постанову № 64 „Питання надання компенсації деяким категоріям споживачів електричної енергії", якою передбачено надання компенсації побутовим споживачам електричної енергії (окрім тих, які отримують житлову субсидію), для яких до 31.12.2020 діяв знижений тариф, і які використовують електроенергію для опалення, а також дитячим будинкам сімейного типу, багатодітним та прийомним сім’ям.