Звіти депутатів

ВІДДІЛ АРХІТЕКТУРИ

Бюджет міста

Вакансії та конкурси

Місцеві податки та збори

Перелік об'єктів

Міські програми

Регуляторна політика

Комунальні підприємства

Про місто

АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ

Наша сторінка у facebook Асоціація міст України

Запобігання насильству

ОГОЛОШЕННЯ

Болград туристичний

Інвестиції

Положення, правила

Запобігання проявам корупції

Звернення громадян

Квартирний облік

ЦНАП

Дошкільні заклади

Колективні договори

Відділ соц.захисту

КАЛЕНДАР


Июль 2022
ПнВтСрЧтПтСбВс
    
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

ПОГОДА


Погода у Болграді
Сховати

     З Березня Р. Болгарія і весь болгарський народ святкує 143-у річницю підписання Сан-Стефанського мирного договору, який  ознаменував закінчення російсько-турецької війни.
   Для нас, бессарабських болгар в Україні, 3 березня - це не просто свято, це доля! День болгарської вдячності сотням тисяч героїв, які віддали своє життя за національну свободу! Символ нашої вірності болгарським корінням, знак поваги та поклоніння Болгарії, який ми завжди несемо у своєму серці!
   На честь Національного свята Р. Болгарія у місті Болград були проведені святкові заходи, організовані обласним центром болгарської культури м. Болград, у якому прийняли участь посадовці місцевого самоврядування громади, району, органів виконавчої та держаної влади, громадські організації, викладачі, учні, жителі та гості міста.  Під час святкування був проведений молебень у Соборі Святого Миколая за загиблими у боях за визволення Болгарії. Урочисті заходи продовжилися у  міському сквері  біля Меморіалу болгарських добровольців. Після вступного слова учасники заходу поклали вінки та квіти до Меморіалу як вираз поваги до пам’яті всіх героїв, які віддали своє життя за свободу Болгарії.
   З офіційним вітальним словом  виступила  секретар Болградської міської ради - Віра Ніколаєнко, яка приєдналася до побажання Болгарії процвітання, збереження в серцях болгарського духу та самобутності. Від імені депутатського корпусу  територіальної громади В.Ніколаєнко  підкреслила важливість співпраці та взаємодії з метою збереження національних традицій, культури та мови.